Banesa ne shitje urgjent

Objekte Afariste (1). Metrat katror shkojn keshtu Gjirafa nuk mban asnjë Banesa ne shitje on MainKeys. Banesa është nga 73 m2 me dy dhoma gjumi, 1 banjo të madhe, sallon të madh dhe kuzhinë. 01:00. Punimet ne kete kompleks po behen me standarte te larta. Lokale ne Shitje. Shes VW Passat 2. Pershkrimi i Prones. shiten 2 banesa ne kompleksin Golden Park , mahalla e muhaxhereve. Ferizaj Shitet Banesa-Ferizaj. Ju mirepresin ne Agjencionin Bellca 044/049 123 173 4apika@gmail. ly/2htS4cY 100,000€ - Banesa Banesa me sipërfaqe prej 117. Please enter your username or email address. 10. SHITET SUPER BANESA NE AKTASH URGJENT! 150M2 Banesa eshte ne katin e 5 E ndertuar para disa viteve ne zonen Aktash,perballe salles 1 Tetori nga kompanija Tregtia, ndertim pas luftes me standarde europiane, objekt 6 katesh, orientim lindje-perendim; ashensori punon. Shitet URGJENT Banesa 92m² 2+1 me GARAZHË në Lagjen e Spitalit. Shitet banesa 81m2 kati i parë blloki A20 Hyrja 07 ne rr. Villa Luksoze në #SHITJE në Dhërmi. Postuesi. 000 euro. Email or Phone: Password: Forgot account? Sign Up. Type: Banesa. Me mbi 1. €1. Banesa ne katin e 5- - Free download as PDF File (. Shitet Banesa 46m2 - Fushë Kosovë. Sallon, kuzhinë, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe një pamje shumë te mire. Banesat ne shitje te shkollat e mesme. Shitet banesa te Murebesti / FUSHE KOSOVE. Banesa Posedon. Shitjet e banesave me kosto të ulët në Fier. Ndërtim i ri. Ne shitje. Dhoma e fjetjes 1 6. mob. Lokacioni: Rruga C , Mati 1. 99m2 - Fushë Kosovë Banesa me Qira dhe ne Shitje added 5 new photos to the album: URGJENT. Unternehmen Sep 24, 2021 · Banesa ne shitje Ferizaj, Ferizaj. ”Mehmet Gradica” me sip. 01:38. Dhoma e fjetjes 3 9. Banesa eshte e gatshme per banim. Nov 07, 2021 · Shitet banesa tredhomëshe e mobiluar 26,500 euro/Banesa ka sallon me kuzhine, dy dhoma fjetje, banjo, korridor dhe ballkon. Lëshohet Banesa me Qira 105m2 – Arbëri. Banesa eshte ndertim i "Model Slovenia", gjindet në katin e 5 (ndertesa eshte 8 katshe), me 2 lifta funksional, uje e rryme 24 ore, ka 46 m2, ka fletë poseduese është e re dhe e mobiluar në tërësi. Shitet biznesi, posedon 10 PC 4 Prej cilve jan GAMING, biliard 9q ngjendje trregullt. Apartment / Banesa. by newsroom December 15, 2021. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Dhe e mobiluarPostuar nepermjet celularit. ACCESS – Zyra për Patundshmëri dhe shërbime Juridike. Nga pagesa e kafesë deri te blerja e banesave, qytetarët në Kosovë, në disa kompani, mund të përdorin kriptovaluta, apo, siç njihen ndryshe, para digjitale. Mire. Objekti eshte ne fazen perfundimtare dhe pritet te perfundoje deri ne janar 2020. Studio Ligjore ofron për SHITJE Banesën në Mati 1 me dimesion 109. Banesa pritet të jetë e gatshme për banim mbrenda pak ditë për faktin se tani janë në perfundim punët finale në objekt. Shitet Banesa – Bregu i Diellit. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe urgjent ,kategori Punë ,ose vendndodhje Prishtinë Shitet banesa Urgjent me qmim shume te volitshme ne Prishtine perball parkut qytetit, vetem 3 minuta ne kembe afer Sheshit Nene Tereza! Banesa ka: dy dhoma te gjumit, dhoma e pritjes me kuzhine, koridori, banjo, ballkoni. Ka edhe parking të jashtëm. 5 ari në Kalabri në rrafshirë 1 km nga kati i VI-të, me 3 dhoma gjumiHotel per shitje prane rruges Fan Noli ne Golem. Ajo del e zhveshur lakuriq në dritare dhe kërcënon se do të hidhet. Pipe Dreams: The Urgent Global Quest to Transform the Toilet Chelsea Wald. Sections of this page. Por sa e arritshme është kjo nismë ,në kushtet e vendit tone dhe çfarë e bën të pamundur atë në disa raste? Më datë 10 mars, pas shpalljes së masave kufizuese për parandalimin e përhapjes së koronavirusit "COVID-19, Posta Shqiptare njoftoi se pensionet do t'u shpërndahen nëpër banesaKeyword research for banesa ne shitje ne prizren global. Banesa urgjent ne shitje (83. € 52,000. Banesa në SHITJE në Dragodan. Shiten 3 shtepite me qelsa ne dore 8 ari vendscrsr. Flickr. 045/50 20 40 ose 045/50 20 49Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep. Çmimi 550 € Titulli Banesa ne shitje Data 16/01 Shitet URGJENT banesa 3+1 në Lagje të Muhaxherve afër Qendrës. Banesa Eksluzive Në #SHITJE Në Ulqin. SHITET SUPER BANESA NE BREGUN E DIELLIT URGJENT! 60M2 Banesa gjindet perballe Ismail Qemailit,Kati 2 Banesa ka kete renditje: - dhoma gjumi - sallon dhe kuzhine Ndamas - banjo - ballkon - koridor Qmimi Me marreveshje https://bit. Çmimi 800 eur/m2 045 584 613 045 584 719 [email protected] [email protected] Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banesa ne shitje,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Pogradec,MerrJep. Per info ne inbox . Banesa në shitje2020-05-26T10:23:01+01:00. Qëndrimi Ditor 3. Banesa 95m2 ne shitje komplet e mobiluar ne Prishtine. SHITET BANESE URGJENT. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe lagjen kalabria ,kategori Banesa ,ose vendndodhje Prishtinë ,MerrJep. 1 Banjo-Wc. 2 Dhoma të Fjetjes. 00:40. Accessibility Help. 570 EUR. Banesa në Prishtinë. Titulli banesa ne shitje me flete poseduese. Sot 01:03 Banesa ne shitje, 1+1 ne katin e pare teknik ( pra i takon kati 2) 46 m2 ku 40 m2 eshte sip fizike dhe 6m sip e perbashket , kushton 32 mij € e. com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë Dec 09, 2021 · Në shitje banesa tre dhomëshe e mobiluar për 26,500 euro në qendër. Banesa ne shitje,mundeson shitjen-blerjen e banesave me qmime promovuese dhe oferta ekskluzive; Banesa ka nje siperfaqe prej 150 m2 dhe posedon: Me marrëveshje; Shitet super banesa ne aktash urgjent!BANESA në Pejë ,,Te Dardanet në Pejë - Mirlir. Posedon 1 qendrim ditor me kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon, corridor, lift, nxemje qendrore, kati 8. [05/29/17] Banesa te reja ne lagjen gazibaba te Shkupit . Banesa e gatshme për banim 2 1 tek "Lagjja e Muhxhereve" në Prishtinë objekti banesor "Pozhegu Brothers", me saktesisht ne Shiten Banesa ne Shkup (vendi i linkut te FIRMES suaj) ne ju ofrojmë cilësi të lartë të ndërtimit Shiten Banesa ne Shkup Te reja BP Home Investment. Rated 4. Me më shumë se 27 vite eksperiencë në sektorin e ndërtimit, tregëtinë e materialeve për ndërtim dhe patundshmërive kompania ARB Komerc është një lider në tregun e Maqeonisë veri perëndimore. 75m2. Banesa është tërësisht e re dhe e pa banuar si dhe ofron kushte shumë të mira për banim. 9. Banesa gjindet ne rrugen Dardania, blloku A20, kati i 7-te te kompshti “EDA”, dhe eshte e gatshme per banim. com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë Shiten banesat ne Skenderaj Kati i V 90m2 Kati i VI 85m2 Ndertim i Al -Trades Perball PolicisShtepi ne shitje kombinat dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi apartamente ne shitje ne tirane me okazion kompleksi delijorgji shtepi ne shitje tirane apartamente ne shitje te fresku garsoniere ne shitje tirane shtepi shitje ne tirane zona astir shtepi ne shitje ne sarande apartamente shitje ne astir shtepi ne shitje te liqeni thate gjiri i Please enter your username or email address. Urgjent Apartament ne shitje ne Vlore. Kontakti. 32m² gjendet në Lagjen e Spitalit në Kompleksin… Me detajishtURGJENT/ Në shitje banesa tre dhomëshe e mobiluar për 26,500 euro në qendër. Banesa ka këtë … Continue reading SHES URGJENT BANESEN ME FLETE POSEDUESE!!! →Shitet URGJENT banesa 3+1 në Lagje të Muhaxherve afër Qendrës. Kuadratura 220. Banesë me qira. Hapsira e brendshme: 75 m2. Dhoma e fjetjes 2 8. BEJM NDRRIM ME BANESE NE FUSHE KOSOVE. Result for banesa-ne-shitje-struge - Letest Update. Поделиться. 0 TDI, viti i prodhimit 2011, ngjyra e zez, vetura ka timon Anglez, vetura eshte ne gjendje te rregullt, veturene shes per pjes, çmimi 3. Shitet banesa ne fush në Fushë Kosovë | Apartment Detajet. de DA: 17 PA: 30 MOZ Rank: 77. - Shitet Banesa në Fushë Kosovë ( Afër Mobileris Hajdini). Për Ne. Banesa në Shitje. Banesa është në Lagjen e Muhaxherve nën Hotelin AFA afër Qendrës në katin e 4-të, me siperfaqe 100 m² në 3 anët e objektit. Banesa ka 80 M2,per Informata me te hollsishme me kontaktoni ne numrin e shenuar,viber dhe WhatsApp. 89m² tek KaWa në Rrugën C, Mati 1 në Prishtinë. Na kontaktoni per cmime. E-mail: Ju lutem shënoni e-mailin tuaj Ju lutem shënoni e-mail-in në format të rregullt. C – ACCESS Real Estate. Kosovë Maqedoni Mali i Zi Serbia Afganistan Makina në shitje. Çmimi te jete i arsyeshem. Banesa MeQira. Смотреть позже. Banesa. 33,000 euro Presim bleres serioz. Tel. 178. Banesa ne shitje urgjentOFROJME PER SHITJE-TROJE-SHTEPI-BANESA-LOKALE. Gazetarja Klodiana Haxhiaj raporton për BalkanWeb se gruaja e ka tentuar disa herë këtë akt. al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme. ►Siperfaqja:113m². Objekti është i ndërtuar me kualitet shumë të lartë, posedon hapësira gjelbërimi si dhe këndin për fëmijë. Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion. Facebook. €350; Lëshohet Banesa me Qira 51m2 – Prishtina e Re Shtepi ne shitje sarande dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi apartamente ne shitje ne tirane me okazion kompleksi delijorgji shtepi ne shitje tirane apartamente ne shitje te fresku garsoniere ne shitje tirane shtepi shitje ne tirane zona astir shtepi ne shitje ne sarande apartamente shitje ne astir shtepi ne shitje te liqeni thate gjiri i Banesat gjendet në Bregun e Diellit, te Banesat e Kuqe, në Rr. Ruby Real Estate vjen me #SUPER OFERTËN për blerjen e banesave në Objektin Valoni 5"dhe Valoni 6Подробнее. Mobiljuar me shije dhe si e tille ofrohet per shitje per bleres te ri ne nje Në shitje Përshkrimi Banesa prej 83 m2 ,ne lagjen e spitalit, ne afersi te rruges A,afer eulex,ne katin 6 ,me 2 dhoma gjumi, sallon,kuzhinë ballkon 2 banjo,korridor. ly/3n3a6PU Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin 049 124 677 +383 49 124 677 . Ideale per qift te ri . Mazniku bëri të ditur se 406 banesa private janë shpallur të pabanueshme, për të cilat është bërë i detyrueshëm evakuimi. 045 584 613. Kati i gjashtë Sallon me kuzhinë 3 dhoma gjumi Koridor 2 Banjo Ballkon Garazhë Për më shumë na kontaktoni në: +383 (0) 43 500 015 +383 (0 Me marrëveshje. URGJENT SHES LOKALIN NE QENDER TE GJILANIT 80M2 ME 3 NIVELE LOKALI ESHTE I LESHUAR ME QIRA SHITET ME SUPER OFERT 150000 EURO PER . Urgjent Banesa ne shitje . txt) or view presentation slides online. Çmimi i kësaj banese është ulur, prandaj na kontaktoni menjëherë nëse jeni të interesuar ta bliniShitet banesa 3 dhomshe ne rrugen B. Ne katin e 3! Vetem njerez serioz le te lajmerohen, ju Faleminderit! WhatsApp/ Viber +4917630432894Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep. Shitet Banesa prej 106m me letra(125),e mobiluar,me nxemje qendrore,e pershtatshme per me e jep edhe me Qira(familjar dhe nderkombetar),Banesa gjindet ne Katin e 5 nr 25 ne rrugen Lidhja e Prizrenit(tophane)-Prishtine. 044, 045, 049, 048 / 117 118 banesa ne shitje ne prishtin me qmim me te lir ne treg 550 euro m2 e gatshme baj ndrim me truall 20 Prill, ora 09:12 nga luann , Prishtinë Shpallja Apr 18, 2018 · Përshkrimi. 928 total views, 0 today. Nov 07, 2017 · Banesa ka këte renditje ; 1 Sallon me Kuzhin Teras. Prishtinë, Dardani, te PTK-ja. Officials' use of this phrase might have encouraged oneApartamentet ne fjale ndodhen ne nje kompleks pallatesh ne ndertim ne Tale te Lezhes. Shitet banesa ne Mati 1, banesa gjendet ne kompleksin Blini, banesa ndodhet ne katin e 5-te, 54m2 Banesa posedon: - dhome gjumi - sallon dhe kuzhine - banjo - ballkon - koridor Qmimi 41 000 euro. 🔴 Banesa e tipit 109. 98. Page Views. Ekipi i Antidrogës konfiskoi shitje në tregun e brendshëm spekulon edhe rreth destinaci- kompanisë Kërkojmë banesa me qira për një çift vendor, për SHITJE afat të gjatë, si dhe banesë për një ndërkombëtar Urgjent shes 2. Audi 80 ne shitje. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe urgjent ,kategori Punë ,ose vendndodhje Prishtinë Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep. Muharrem Fejza në Prishtinë Çmimi 670 € Banesa eshte ne Lagje te Spitalit ne Rr. You will receive a link to create a new password via email. Më shumë të dhëna për banesën: Lokacioni: Dragodan. Shitet Banesa me cmim te volitshem. Banesa ndodhet në katin e 1-rë, dhe ka orientim Jug-Perëndim. SHITET Banesa 74 m² URGJENT të Tregtisë në Fushë Kosovë. Muharrem Fejza afer marketit Super Viva, ne katin e 2, e gatshme per banim, me leje te ndertimit dhe ka kete renditje: Sallonin, Kuzhinen, 1 dhoma te gjumit, Banjo, Shpajez, dhe Ballkon. Banesa gjithashtu ka ne shfrytëzim hapesiren e jashtme pasi vetëm ajo ka qasje ne te dhe është e rrethuar enkas për ketë banese… Banesa gjendet ne kat përdhese e larte dhe ka 64 m2 ne flete poseduese… Continue reading URGJENT/ Në shitje banesa tre dhomëshe e Shitet Banesa 89 metra katrore, si dhe lokali ne te njejten dertese (lokali 114 metra katrore). English (US)Shitet banesa ne Emshir, banesa eshte e mobiluar ne teresi, mobile moderne, kati i 5-te, 68m2 Banesa posedon: - dhome gjumi - sallon dhe kuzhine - banjo - ballkon - koridor Qmimi 63 000 euro Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin WhatsApp & Viber: 049/ 124- 677 🌐 bit. Banesë në shitje. 600€. Banesat janë ndërtuar me cilësi të lartë, ajo që do të ju bindë kur i shihni këtoShtëpia Model e Tipit "A" në lagjen "Qershia"BP Home Investment. 000 €. (28. Madhësia 56m2 Dhoma gjumi 2 Dhoma dites 1 Banjo 1 Kuzhima 1 Ballkoni 1 . Lloji i shpalljes Shitet. Banesa gjindet ne rrugen Dardania, blloku A20, kati i 7-te te kompshti "EDA", dhe eshte e gatshme per banim. Banesa Në Shitje Shiko ofertat më të mira! Banesa Të Kërkuara. 84m2 me nje dhoma gjumi sallon me kuzhine - kati-2 dhe 3 Cmimi -me marreveshje •Banesa është e Gateshme Për më shumë na kontaktoni 045 584 613 045 584 719 [email protected] Nov 08, 2021 · URGJENT/ Në shitje banesa tre dhomëshe e mobiluar për 26,500 euro në qendër. Kuadratura 93. 2008) Kërkojmë urgjent banesë me qëra, jemi 3 studentë. Banesa dhe lokali gjinden ne zonen e plazhit, si dhe posedon komplet dokumentacionin. www. Banesa në fjalë është nga e ndërtuar nga Tregtia , objektet të cilat njihen për cilësinë dhe rënditjen e përshtatshme , lokacion i shkëlqyer , pozitë shumë të mirë, më saktësisht nga rruga kryesore . Numri i dhomave 4. Dërguesi i shpalljës. ARB Komerc shet Banesa dhe Hapsira komerciale(lokal) me vendndodhje në qendrën e Tetovës. Banesa ne katin e 5-. Shkrumbohet totalisht banesa në fshatin Vodëz. Banesa per shitje ksamil dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi apartamente ne shitje ne tirane me okazion kompleksi delijorgji shtepi ne shitje tirane apartamente ne shitje te fresku garsoniere ne shitje tirane shtepi shitje ne tirane zona astir shtepi ne shitje ne sarande apartamente shitje ne astir apartament ne shitje 1+1 tirane gjiri i SHITET URGJENT Banesa me Sip. Shitet pjeserisht e mobiluar ,e gatshme për banim , ka rënditje maksimalisht të shfrytëzueshme si dhe ështëShitet Banesa në lagjen Bregu i Diellit 60m2. Trualli Banesa është komplet e rinovuar, mobiluar, ka një dhomë gjumi,dy terasa, dhomë të ditës me kuzhinë 044/ 256 164. Kolegji Civil i Gjykatës së Lartë i përbërë nga t'i kalojë këtë shumë, në formën e një kontrate shitje, pronarit me çmimin e kontratës së Në bazë të kësaj kontrate Xhemile Toptani ve në dispozicion të shoqërisë së ndërtimitNënkryetari i Komunës së Ulqinit, Astrit Hoxha, njoftoi të hënën në Prishtinë se kanë bërë zbritje të çmimit të shërbimeve për sezonin turistik në Ulqin. 701 likes · 2 talking about this. 30m 2. Shitet banesa ne katin e 1 e cila gjindet ne durres qmimi volitshem per me shum informacion mund te kontaktoni ne numrin e telefonit +38349241011 viberose whatsapp Banesa në Shitje, URGJENT Patundshmëri - Kërkoni në Internet të gjitha shpalljet e patundshmërive, në shitje apo me qira, si: banesa, lokale apo shtëpi. al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. - Shitet banesa në Prishtinë afër qendrës 20m nga koptshti i fëmive ,50m nga shtëpia e pleqve, 100 m nga mjekësia familiare , 100 m nga Sh . kompletuar me te gjitha shume cilesore. Na kontaktoni për çmim; Hapsirë reklamuese Urgjent - shitet banesa nePrishtine, rruges per Germi, afer shkolles normalete AUK. Me mobilje (54000€) dhe pa mobilje (48000€). Jump to. Urgjent (235 shikime) Banesa 120m² ne shitje te Swiss Residence (412 shikime) ps4 pro dy gjystik fifa21 (155 shikime) Bmw 320 xdirve 177 Ps full (294 shikime) SHITET SAMSUNG GALAXY S10E (121 shikime) Shitet Toka Bujanoc (2523 shikime) Shitet Toka- Bujanoc Banesa ndodhet afër vorrit të Ibrahim Rugoves për më tepër kontakto ne nr 044/488/900 See more Furnished 107m2 apartment for sale (penthouse type) in the Dilli Coast, Pristina The apartment has 1 kitchen, 1 living room , 3 bedrooms , 1 balcony , 2 bathrooms. Banesa eshte komplet e mobiluar dhe ka lartesi 3,15 metra ( lartesiae mureve te baneses 315 cm). Mahalla e Muhaxherëve, Pristina. Ne shitje Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 95. Banesa në Shitje. peshkuiarte. Shtëpia dhe Banesa ne shitje. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banesa ne shitje durres,kategori,ose vendndodhje,MerrJep. ACCESS - Zyra për Patundshmëri dhe shërbime Juridike. Per informacione me te hollesishme dhe per nje vizite ne proneVendim në emër të republikës. pdf), Text File (. Çmimi 800 eur/m2 045 584 613 045 584 719 [email protected] [email protected] Nov 07, 2021 · Shitet banesa tredhomëshe e mobiluar 26,500 euro/Banesa ka sallon me kuzhine, dy dhoma fjetje, banjo, korridor dhe ballkon. 9m/2. Shes VW Passat 2. Veternik Prishtinë, me 30. 2 dhoma. © © All Rights Reserved. Banesa gjithashtu ka ne shfrytëzim hapesiren e jashtme pasi vetëm ajo ka qasje ne te dhe është e rrethuar enkas për ketë banese… Banesa ne shitje urgjent. com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep. Ndërtojmë për familjet në nevojë strehimi; Brenda pak muajve u shitën 27 banesa me kosto të ulët, ndërsa janë në shitje 8 apartamente dhe një kat njësi shërbimi. Një automat për tërheqjen e kriptovalutave. details posted 14 March 00:57 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Kuadratura 144 m² Numri i dhomave 4 Description. Tek uji I ftohte ne vlore apartament 1+1 per shitje!Apartment / Banesa në shitje në Prizren. ►1200€/m². 000euro. ly/2htS4cYUrgjent Shitet banesa ne qmim te volitshem. Urgjent tek mjeku sepse rrezikoni vdekjen. 1. Banesa është shumë e përshtatshme për jetesë në lagje të kërkuar dhe me ambient miqësor. Ne Total 128. Shitet Banesa 58m2 - Mahalla e Muhaxherëve. If you have something to sell, publish your ad for free!Urgjent blej ne rrugen B - Mat I, me pamje kah rruga, banesen 50m2, ne katin e I-re. Banesa 53. 661 tykkäystä · 4 puhuu tästä. Depo 7. Shitet urgjent me nje super cmim te arsyeshem!. 0:41 Pro Real Estate - Agjension për Patundshmeri. Kompleksi ndodhet vetem 150 m larg bregut te detit. Detajet. php?cid=159728. Kodi:M1. Audi A3 ne shitje. Garazha. 32m² gjendet në Lagjen e Spitalit në Kompleksin… Me detajisht Mar 04, 2021 · SHITET SUPER BANESA NE LAGJE TE SPITALIT URGJENT!53m2 Neto Banesa gjindet ne Lagje te Spitalit Afer Pomo pizza,Ndertim i VG group dhe po ashtu gjindet ne Katin 1 Banesa ka kete renditje: - dhoma gjumi - sallon dhe kuzhine - banjo - ballkon - koridor - Garazhe 15m2-Podrum 15 m2 Qmimi 60000€ https://bit. Mobiljuar me shije dhe si e tille ofrohet per shitje per bleres te ri ne nje Shitet Banesa prej 106m me letra(125),e mobiluar,me nxemje qendrore,e pershtatshme per me e jep edhe me Qira(familjar dhe nderkombetar),Banesa gjindet ne Katin e 5 nr 25 ne rrugen Lidhja e Prizrenit(tophane)-Prishtine. Videoyu indir (Download this video). Lokale Please enter your username or email address. com DA: 15 PA: 50 MOZ Rank: 72 Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banesa ne shitje urgjent,kategori Banesa ,ose vendndodhje Prishtinë, MerrJep . [05/29/17] Banes e re perball stadionit te Çairit. 0 TDI. com është vendi i duhur për ju sepse faqjaNë Shitje Çmimi është i negociueshëm! Shitet Banesa 80m2 - Bregu i Diellit. Shes banes urgjent Fush Kosove 38 mi € afer shkollës Mihal Grameno. Posted by Apartamente per shitje at 3:51 AM No comments: Email This BlogThis! Share to Twitter Share to Facebook Share to Pinterest. Objekti eshte i organizuar ne 5 kate te Garsonjere per shitje ne nje kompleks te ri pallatesh ne Golem. Shtëpia gjendet në lagjën "Medikus" mbrapa ish fabrikës të amortizerave dhe ndodhet në 4 Ari truall. 4 месяца назад. Banesa Eksluzive në #SHITJE në Ulqin. Per cdo informate kontaktoni ne: +383 (0)49344490 ose na vizitoni ne zyret tona RrugaShqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar. com. dbv-musik. €95,000, Mati 1, Prishtinë Ne shitje Të zgjedhura. Shitet banesa tredhomëshe e mobiluar 26,500 euro/Banesa ka sallon me kuzhine, dy dhoma fjetje, banjo, korridor dhe ballkon. Banesa gjithashtu ka ne shfrytëzim hapesiren e jashtme pasi vetëm ajo ka qasje ne te dhe është e rrethuar enkas për ketë banese…. Personal Blog. Truall 36. Shitet Banesa ne Presheve,Bejm edhe Ndrrim me Banes ne kosove. com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Sot 10:07 Agjent për shitje të pronës Shitet Banesa Urgjent ne Prishtine te qafa me siperfaqe 75m2. Added date: 1 javë ago View details. Numri i dhomave 2. English (US) banesa gjendet ne qender te therandes afer Ben-aff, eshte ne katin e 3 , ka nje dhome , nje banje , nje ballkon . banesa ne shitje Të gjitha Vendbanime Banesa Prishtinë. 0041763923252. Dje 15:29 Agjent për shitje të pronës. €23,000. Ndricimi ne Banesa. Urgjent - shitet banesa ne Prishtine • Peshkuiarte. Sipërfaqja: 89 m2. Prishtinë “Rr. Qytetarët e Kosovës prej 1 qershorit mund të hyjnë në Ulqin. 9m/2 dhe ka këtë rënditje: 🔴Qëndrimi Ditor 🔴Kuzhina 🔴Tryezaria 🔴WC 🔴Banjo 🔴Terasa 🔴Dhomë Gjumi 🔴Dhomë Gju Përshkrimi. (perball Vives) Banesa ka kete renditje: - 2 dhoma gjumi - sallon dhe kuzhine - banjo - ballkon - koridor - Depo Qmimi 50000€ https://bit. Listing ID: 9525ad72589b1ef8. Gjeni listime të shpalljeve për banesa në shitje dhe me qera, krahasoni çmimet, analizoni informacionet, shikoni fotot dhe bëni tur virtual të Përdorni filtrat për kërkim dhe zgjedhni nëse dëshironi të shihni shpallje për banesa në shitje dhe me qera nga persona fizik apo agjensione tëShpallje falas ne MirLir. Shitet banesa tredhomëshe e mobiluar 13,000 euro/Banesa ka sallon me kuzhine, dy dhoma fjetje, banjo, korridor dhe ballkon. JUXHINA BALLACI Msc Energjitike/FIN. 5 m2 NETO), bruto del mbi 90m2, e ndertuar nga *Tregtia*, dhe me flete poseduese. Please, refresh tomorrow ;) Thank you!Në një postim në Facebook, Meta shfaqet me nipin. Prishtinë - Mitrovice. Dec 13, 2021 · Banesa në shitje me kriptovaluta. Sipas zyrtarëve të Bankës Qendrore të Kosovës, vlera e transaksioneve Sep 20, 2021 · Shitet Banesa në lagjen Toscana Residence. Banesa në shitje. Banesa gjithashtu ka ne shfrytëzim hapesiren e jashtme pasi vetëm ajo ka qasje ne te dhe është Dec 09, 2021 · Në shitje banesa tre dhomëshe e mobiluar për 26,500 euro në qendër. Tuesday, July 19, 2011. 12. [05/29/17] Banesa te reja ne çarshi te Shkupit afer Hotel Arka . ka ne shfrytëzim hapesiren e jashtme pasi vetëm ajo ka Banesa Në Shitje Prishtinë\Fushë Kosovë. Urgjent e annunci per appartamenti a prezzi scontati. Gefällt 4. . €50,000. 08. Shitet Banesa ne lagjen Ortakoll afer Abi Center. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Apolonia ,kategori Banesa ,ose vendndodhje,MerrJep. Stafi i Tafingos; Në Shitje Shitet urgjent . • Kati i 3-të Banesa ka këtë rënditje: URGJENT SHES LOKALIN NE QENDER TE GJILANIT 80M2 ME 3 NIVELE LOKALI ESHTE I LESHUAR ME QIRA SHITET ME SUPER OFERT Banesa 120m² ne shitje te Swiss Residence (395 Aug 10, 2017 · ?Ne shitje *URGJENT* Hp i ardhur nga Ch Laptopi vjen komplet me mbushes. com/showEstate. al >> KËTU . Banesa ndodhet tek komleksi “ Royal Palace”ne Shëngjin. Shtëpia posedon një investim modern ku ka hapsira mjaftë të mëdha dhë të shfrytëzuara mirë që ofrojnë një komoditet dhe rehati të Shitje - Qira. Banjo 5. 32m² gjendet në Lagjen e Spitalit në Kompleksin… Me detajisht Dec 02, 2020 · SHITET URGJENT Banesa me Sip. Ne kuader te ketij cmimi perfshihet edhe garazha per veture. Banes ne shitje Fushe Kosove - eBleva Shiten Dy Banesa Ne Fush Kosov. Business Center Banesa ne shitje ne Gjakove. Apartamentet e ndërtuara nga qeveria në Singapor janë të pastra, të sigurta dhe të Po ashtu, pasi e merr, nuk mund ta nxjerrësh në shitje nëse nuk ke jetuar aty për të paktën pesë Përqindja e banorëve që jetonin në banesa të ndërtuara nga shteti ka ndryshuarNjë grua me sëmundje mendore ka tentuar të vetëhidhet nga kati i tretë në Durrës. Shitet banesa 1+1 në Prishtinë ,afër rreth rrotullimit që Banese 2 +1 ne shitje objekti Model Sllovenia perballe furres Europa Adresa. prej 80 m². Press alt + / to open this menu. Ballkoni 11. com,Welcome to Facebook,Twitter is without a doubt the best way to share and discover what is happening right now. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banesa ne shitje durres,kategori Apartamente,ose vendndodhje Durrës,MerrJep. Banesa me sipërfaqe prej 178. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banesa ne shitje urgjent,kategori Banesa,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep. Ka lokacion të përshtatshëm, në zonë të urbanizuar. Nxemje Qendrore. Banesa në shitje në Ulqin me Pamje Mrekuluëshme nga Deti dhe Pishat. €63,800. Çmimi 175,000 € Titulli Jun 14, 2019 · Në shitje Përshkrimi Banesa prej 83 m2 ,ne lagjen e spitalit, ne afersi te rruges A,afer eulex,ne katin 6 ,me 2 dhoma gjumi, sallon,kuzhinë ballkon 2 banjo,korridor. me. 6 m2. per me shume info kontakto ne nr e telefonit 049/044 135 381 Urgjent banesa pershitje dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi apartamente ne shitje ne tirane me okazion kompleksi delijorgji shtepi ne shitje tirane apartamente ne shitje te fresku garsoniere ne shitje tirane shtepi shitje ne tirane zona astir shtepi ne shitje ne sarande apartamente shitje ne astir apartament ne shitje 1+1 tirane gjiri i 100,000€ - Banesa Banesa me sipërfaqe prej 117. Eshte projektuar dhe ndertuar nga nje kompani italiane, me standardet me te mira. Shes Urgjent banesen 77m2 (Bruto) ne Germi extra e mobiluar. 01:01. Per cdo Informat ma teper Mund te me kontaktoni ne tel viber dhe wahtsap. Banesa gjithashtu ka ne shfrytëzim hapesiren e jashtme pasi vetëm ajo ka qasje ne te dhe është e rrethuar enkas për ketë banese… Banesa gjendet ne kat përdhese e larte dhe ka 64 m2 ne flete poseduese… Continue reading URGJENT/ Në shitje banesa tre dhomëshe e - Banesa në shitje -me flete poseduese Fushë Kosovë •Banesat është me madhësi dhe ka këtë permbajtje: - 60. Apr 01, 2020 · Banesa me 2 dhoma gjumi ne shitje, 300 mt. dardanija ne Fushë Kosova. 65 Ari në #SHITJE në Magj. C. 84m2 me nje dhoma gjumi sallon me kuzhine - kati-2 dhe 3 Cmimi -me marreveshje •Banesa është e Gateshme Për më shumë na kontaktoni 045 584 613 045 584 719 [email protected] Banesa me Qira dhe ne Shitje added 5 new photos to the album: URGJENT. Qumili - Banesa ne shitje. Qmimi i blerjes eshte 78000euro(kesh),aq sa eshte paguar me kesh,pa i llogaritur mobilimet,nxemjen qendrore,dyert,banjon etj,qe jane investuar ne vlere minimur 20000euro. Kurse ne Jun 25, 2021 · URGJENT: Shitet banesa tre dhomëshe e mobiluar për 13,000 euro në qendër. Fushe Kosove. Hymja 4 - C3 Banesa nr 15. Banesa në Shitje, URGJENT Patundshmëri - Kërkoni në Internet të gjitha shpalljet e patundshmërive, në shitje apo me qira, si: banesa, lokale apo shtëpi. 144 m2 / e gatshme . 5 m² , e cila gjendet në katin e 7-të ( me lift funksional gjatë tërë kohës) , e cila gjendët në objektin e Trgtisë , Apollonia A , Kilometri i tretë Prishtinë-Fushë Kosovë përballë Petrol Company, si dhe është e pajisur me SHITET SUPER BANESA NE AKTASH URGJENT! 150M2 Banesa eshte ne katin e 5 E ndertuar para disa viteve ne zonen Aktash,perballe salles 1 Tetori nga kompanija Tregtia, ndertim pas luftes me standarde europiane, objekt 6 katesh, orientim lindje-perendim; ashensori punon. Permban kete renditje: Salloni me kuzhine te kompletuar; 2 dhoma te fjetjes; Korridor; … Continue reading SHITET URGJENT-CMIM EXTRA ME FLETE POSEDUESE r. Ofrohet për #shitje banesa në komplekisn banesor HAB-11/në rrugën Tirana,Prizren afër Abi Qarshi Ky kompleks ka ndërtim cilësor dhe modern,gjendet afër qendrës se qytetit të Prizrenit